تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳)

تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳).


تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،تخفیف ویژه

ویدئو آموزشی درباره: تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

ساعت 12 ظهر سه‌شنبه 7 مرداد سال 99، اهالی یکی از خیابان‌های سعادت‌آباد با شنیدن صدای شلیک چند گلوله از خانه‌ها خارج شدند. آنها چند پسر جوان را دیدند که از

یک خودروی جک مشکی رنگ پیاده شده و در حالی که صورت‌هایشان را با ماسک پوشانده بودند و هر کدام اسلحه‌ای به دست داشتند، پسر جوانی را که سوار یک خودروی سوناتا بود زخمی کردند. جک‌سواران سپس پسر جوان به نام فرامرز را سوار خودروی خودشان کرده و از محل متواری شدند.

حدود یک ساعت و نیم بعد، آنها بدن نیمه‌جان فرامرز را که از ناحیه صورت هم مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود در کنار خیابان رها کردند. پسر جوان به بیمارستان منتقل شد اما 24 روز بعد جانش را از دست داد.

جشن تولد خونین

گزارش مرگ پسر جوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره دهم، برای دستگیری عاملان این تیراندازی وارد عمل شدند. در تحقیقات کارآگاهان جنایی مشخص شد، مقتول به‌نام فرامرز که نمایشگاه خودرو داشته با دو برادر که ساکن اسلامشهر بودند اختلاف داشته است.

این در حالی بود که فرامرز مدتی قبل با دختر جوانی به‌نام فرنوش آشنا شده بود اما به خاطر اختلافاتی که بین فرنوش و فرامرز رخ داد دختر جوان با او قطع رابطه کرد و با پسر جوانی به نام میلاد دوست شد. مدتی بعد هم به جشن تولد او در فشم رفته بود که فرامرز با اطلاع از این موضوع به همراه دوستانش راهی فشم شده و با به هم ریختن جشن تولد، برادر میلاد را نیز زخمی کرده و متواری شده بود. همین موضوع باعث شد دو برادر برای انتقام از فرامرز به سراغ خلافکار سابقه‌داری به‌نام اردشیر بروند. طبق توافق دو برادر با اردشیر، او در ازای دریافت ۲ میلیارد تومان فرامرز را به قتل رساند.

بازداشت در زندان

تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت مرگبار ادامه داشت تا اینکه پلیس میلاد و برادرش را دستگیر کرد. حدود سه سال بعد هم اردشیر در یک درگیری در شهرستان ارومیه بازداشت شد. به دنبال بازداشت مرد جوان و استعلام سابقه او مشخص شد که پلیس تهران در جست‌وجوی او به عنوان قاتل فراری است. بدین ترتیب پس از هماهنگی‌های قضایی متهم اصلی این قتل به تهران منتقل شد و به جرم خود اعتراف کرد.

انتقام پس از 4 سال

با تکمیل تحقیقات، دو نفر از عاملان شرکت در این جنایت با قید وثیقه آزاد شدند. برادر فرامرز که از ماجرای آزادی آنها با خبر شده بود، تصمیم به انتقام گرفت. با گذشت 3 سال و 10 ماه و 19 روز از قتل فرامرز، گزارش درگیری مرگباری در یکی از محله‌های واوان به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد.

با حضور در محل، تیم جنایی با جسد دو مرد جوان داخل خودروی پژو 206 مواجه شدند که با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند. کارآگاهان بلافاصله به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل قتل‌ها و تحقیقات میدانی پرداختند. دوربین‌ها نشان می‌داد که سرنشینان یک خودروی پژو 207 در تعقیب خودروی پژو 206 بوده و در فرصتی مناسب سه سرنشین خودرو با شلیک از یک کلاشنیکف دو سرنشین خودروی 206 را به قتل رساندند.

در استعلام هویت قربانیان مشخص شد، آنها همان دو متهم آزاد شده در پرونده درگیری مرگبار سعادت‌آباد و قتل فرامرز بودند. خیلی زود هویت عاملان جنایت نیز به دست آمد و مشخص شد یکی از متهمان برادر فرامرز بوده و دو نفر دیگر نیز از دوستان مقتول بودند.

فرار از کشور

با شناسایی هویت متهمان، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی خانه آنها شدند ولی بررسی‌ها نشان می‌داد متهمان پس از جنایت تهران را ترک کرده‌اند. بررسی‌های تیم جنایی ادامه داشت تا اینکه مخفیگاه آنها در یکی از شهرهای شمالی کشور شناسایی شد و پس از هماهنگی‌های قضایی کارآگاهان با محاصره مخفیگاه متهمان، سه مرد جوان را بازداشت کردند.

فرهاد، برادر فرامرز در تحقیقات گفت: وقتی برادرم را به آن شکل فجیع کشتند تصمیم گرفتم انتقام او را بگیرم. در تمام این مدت به انتظار اجرای حکم قاتلان برادرم بودم که متوجه شدم دو نفر از آنها آزاد شده‌اند. از این ماجرا بهم ریختم و تصمیم به انتقامگیری گرفتم.

او ادامه داد: ماجرا را با دو نفر از دوستان فرامرز در میان گذاشتم و درنهایت تصمیم به قتل آنها گرفتیم. مدتی بود که آنها را تعقیب می‌کردیم و در فرصتی مناسب به آنها تیراندازی کردیم. تصمیم داشتیم از کشور خارج شویم اما قبل از اینکه فرصت کنیم دستگیر شدیم.

به دستور بازپرس جنایی، متهمان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ با کد تخفبف (hash-66995a96f3adc) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " تسویه‌ حساب خونیـن 4 سال پـس از قتـل بـرادر - level3.ir | مرحله ۳ " .