محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳)

محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳).


محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،جدید

ویدئو آموزشی درباره: محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم، در گفتگویی با خبرفوری، به بیان نکاتی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و روی کار امدن ترامپ، اختلافات میان

ایران و امریکا و قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین پرداخت.

بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید؛

* ما اگر رویکردهایمان را اصلاح کرده، برنامه‌های اقتصادی‌مان را کمی عمیق‌تر و عالمانه‌تر کنیم، همچنین در روابط بین‌الملل هم تلاش‌های جدیدی انجام دهیم؛ هرکسی که می‌خواهد در آمریکا روی کار بیاید، این ور را نباید دست کم بگیریم. ابتکارات و خلاقیت‌ها را نباید نادیده بگیریم، ضمن آنکه ما تا کی با دولت آمریکا سرشاخ هستیم، می‌توانیم موضع اختلافاتمان را روشن کنیم دیگر؟

* من فکر می‌کنم این کار شدنی است و حتی در دوران ترامپ هم شدنی بود.

* یک نفر که در آمریکا تصمیم‌گیری نمی‌کند، رئیس‌جمهور ۵ درصد تصمیمات کلان کشور را می‌گیرد. ما باید خودمان را جلو ببریم، حال ترامپ یا هر کسی که مردم آمریکا انتخابات کنند، ما به همه مردم احترام می‌گذاریم، مقابل هیچ ملتی هم نیستیم. اساس کار ما باید تکیه به توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و منابع خودمان باشد بعد هم ظرفیت‌ها و تعاملات بین المللی. به نظر من ظرفیت‌های بین المللی خیلی زیاد است.

* {با اشاره به اظهارات خود درباره توافق ایران و چین}: نگرانی من برای این بود که کسی در جریان نیست. باید مردم بدانند، ما در قانون اساسی به صراحت داریم که قراردادهای خارجی باید به مجلس بروند برای اینکه مردم در جریان باشند. اما دغدغه اصلی منافع ملی است. در هر قراردادی منافع ملی باید به طور کامل تصمیمن شود. ما موضع ضعف نیستیم و باید خودمان باور کنیم. یک دوره دچار مشکلاتی شدیم، مشکلاتمان را برطرف کنیم ما نباید از موضع شکست خورده حرف بزنیم، باید با عدالت و احترام با همه دنیا حرف بزنیم. یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ کدام اصالت دارد؟ همه دنیا.

* هرجا دیدیم یک قراردادی، یک فعالیت اقتصادی به نفع کشور است، انجام دهیم، اگر نبود انجام نمی‌دهیم. بیشترین تعامل اقتصادی بین آمریکا و چین است. ۹۰۰ میلیارد در سال تعامل دارند، در این وضعیت برای خودمان شرق و غرب درست می‌کنیم. (خنده)

* این دوتا حافظ همدیگر هستند، زیرا هیچ چیزی را جای آن ۹۰۰ میلیارد در سال نمی‌توانند بگذارند، حالا در برخی از مسائل با هم رقابت دارند، خب به ما چه ربطی دارد؟

* ما هر قراردادی به نفع کشور است، انجام دهیم. الان آمریکایی‌ها بیایند در صنعت نفت ما سرمایه‌گذاری کنند، اشکالی دارد؟ دعواها و اختلافات ما در مسائل جهانی سر جای خودش است. یک منافع مشترک می‌توان تعریف کرد، این همه می‌آیند سرمایه گذاری می‌کنند و پول می‌گیرند، شما هم این کار را انجام دهید. اشکالی دارد؟ اشکالی ندارد.

* به جای خرید هواپیمای ایرباس، هواپیمای بوئینگ بخریم، فرقی نمی‌کند. اختلافات سر جای خود باقی می‌ماند اما در سطح دیگر حل شود.

۲۷۲۱۵

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد محمود احمدی نژاد: تا کی با دولت آمریکا سرشاخ باشیم؟/حتی با ترامپ می شود اختلافات را روشن کرد / یعنی چی سیاست به شرق سیاست به غرب؟ - level3.ir | مرحله ۳ با کد تخفبف (hash-669d6cd95b8f2) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .