محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳)

محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳).


محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتخابات ریاست‌جمهوری بعد از اعلام تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان به ‌صورت رسمی آغاز شد. شورای نگهبان روز یک‌شنبه بررسی صلاحیت داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

را به پایان رساند و ستاد انتخابات کشور هم اسامی نامزد نهایی این انتخابات را اعلام کرد.

بنابر روایت سازندگی، بر این اساس «مسعود پزشکیان»، «مصطفی پورمحمدی»، «سعید جلیلی»، «علیرضا زاکانی»، «سیدامیر حسین قاضی‌زاده‌هاشمی» و «محمدباقر قالیباف» تایید صلاحیت شدند.

مسعود پزشکیان تنها کاندیدای جریان اصلاحات است که تایید صلاحیت شده است. او اکنون نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی است که سال ۸۶ کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی هشتم شد تا از کسوت وزارت به کسوت وکالت درآید. وی در چهار دوره گذشته از شهر تبریز بخت خود را برای نمایندگی مجلس آزموده است و در دوره دهم توانست نایب‌رئیس مجلس باشد.

وزیر بهداشت دولت دوم اصلاحات اگرچه به‌ عنوان یک چهره اصلاح‌طلب شناخته می‌شود، البته هیچ‌گاه وابستگی حزبی و تشکیلاتی ندارد. تکیه او بیشتر بر کلیدواژه انصاف و عدالت است.

محمد هاشمی،‌ فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفتگویی درباره نتیجه احتمالی انتخابات و تایید صلاحیت مسعود پزشکیان به‌عنوان تک‌گزینه اصلاح‌طلبان تاکید کرد که اگر اصلاح‌طلبان بتوانند آرای خاکستری را جذب کنند،‌ پزشکیان رئیس‌جمهور دوره چهاردهم خواهد بود.

‌به نظر شما آیا اصلاح‌طلبان می‌توانند در این دوره ریاست‌جمهوری آرای خاکستری را جذب کنند؟

طبق تجربه ظریف، نفوذ اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در جامعه تقریباً مساوی است،‌ یعنی اصولگرایان ۲۰ درصد آرا را دارند و اصلاح‌طلبان نیز ۲۰ درصد. هر کدام از آنها بتوانند آرای خاکستری که نه اصلاح‌طلب هستند و نه اصولگرا را جذب کنند،‌ پیروز انتخابات خواهند بود. در این دوره اصلاح‌طلبان یک گزینه دارند که به نظر بنده فضا برای یک‌دستی را ایجاد می‌کند اما در طرف مقابل ۵ گزینه وجود دارد که به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند و در گذشته هم، همین نقش را ایفا کردند. اگر جلیلی و قالیباف با یکدیگر رقابت کنند،‌ آرای آنها نصف می‌شود، درحالی که آرای پزشکیان یکدست و کامل برای اوست و اگر یکی‌شان پوششی باشد برای دیگری،‌ آرای آنها هم یکدست شده و احتمالاً انتخابات به دور دوم می‌رود.

اصلاح‌طلبان چگونه می‌توانند آرای خاکستری را جذب کنند؟

باید با مردم از هر قشری گفت‌وگو شود. جلسات و نشست‌های متعدد که مردم بدانند اصلاح‌طلبان چه دیدگاهی دارند و با امکانات در اختیارشان چه اقداماتی را می‌توانند رقم بزنند. به اعتقاد بنده قشر خاکستری جامعه اگر پای کار بیایند تمایل‌شان به اصلاح‌طلبان است،‌ آن هم زمانی که اصولگرایان طی سه سال گذشته، سفره‌شان را کوچک‌تر کرده‌اند و موفقیتی رقم زده نشده است.

به نظر شما چرا آقای لاریجانی ردصلاحیت شد؟

زمانی که آقای لاریجانی با آن تشریفات در انتخابات ثبت‌نام کرد،‌ این‌گونه به جامعه سیاسی القا شد که ایشان گزینه اصلی حاکمیت است،‌ در واقع تبلیغات ایشان باعث چنین برداشتی شد و برای اینکه این موضع تایید نشود،‌ ایشان ردصلاحیت شد. آقای جهانگیری هم ردصلاحیت شد چون جزو گزینه‌های پرقدرت اصلاح‌طلبان بود و تصور هم این بود که پزشکیان رای ندارد اما همین تک‌گزینه بودن پزشکیان به کمک اصلاح‌طلبان آمد.

۲۷۲۱۹

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد محمد هاشمی: به‌جز سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف مابقی پوششی هستند / قشر خاکستری تمایلشان به اصلاح‌طلبان است - level3.ir | مرحله ۳ با کد تخفبف (hash-6699c7dd4925b) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .