امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳)

امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳).


امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال فوری

ویدئو آموزشی درباره: امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

رئیس مرکز تجارت الکترونیک با بیان اینکه امکان تجارت الکترونیکی با چین و روسیه برقرار شده و برای عراق نیز در دستور کار است، گفت: فعلا طرف چین به سامانه‌های ایرانی

متصل شده‌ و دسترسی ایرانی ها نیز به پلتفرم های چین و روسیه از جمله علی بابا فراهم می‌شود.

کلاهدوزان رئیس مرکز تجارت الکترونیک در نشست خبری اظهار کرد: شفاف‌ترین بخش تجارت کشور در حال حاضر تجارت الکترونیک است و وزارت صمت رویکرد حمایتی از این بخش دارد.

وی افزود: در سال 1402، 3 هزار و 100 همت تجارت به صورت الکترونیکی ثبت شده که 74 درصد در مقایسه با سال قبل خود افزایش داشته است.

کلاهدوزان ادامه داد: در سال گذشته 4 میلیارد عدد تراکنش در بخش تجارت الکترونیک ثبت شده که رشد قابل توجهی را از خود نشان می‌دهد.

وی گفت: تجارت الکترونیک فرامرزی با چین و روسیه در جریان است و برقراری این تجارت الکترونیک با عراق نیز در دستور کار قرار دارد.

کلاهدوزان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم گفت: در حال حاضر طرف‌های چینی به سامانه های ایران متصل شده اند و می‌توانند خرید الکترونیک از پلتفرم های ایرانی داشته باشند و در حال انجام اقدامات لازم هستیم که کاربران ایرانی نیز بتوانند به طور متقابل از پلتفرم‌های این کشورها از جمله علی بابا خرید داشته باشد .

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد امکان خرید کالا از علی‌بابا برای ایرانی‌ها فراهم می‌شود - level3.ir | مرحله ۳ با کد تخفبف (hash-669d725177d40) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .