بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳)

بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ به نقل از (level3.ir | مرحله ۳).


بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال فوری

ویدئو آموزشی درباره: بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

بهینه‌یابی توپولوژی شاخه‌ای از بهینه‌یابی سازه است که هدف آن به دست آوردن توزیع بهینه‌ی مواد در دامنه‌ی طراحی می‌باشد. هر چند کاربردهای این شاخه از مهندسی سازه فراتر رفته است

و امروزه در الکترومغناطیس، آکوستیک و انتقال حرارت نیز از آن استفاده می‌شود.

در ریاضیات توپولوژی خواص فضایی را مطالعه می‌کند که تحت تغییر شکل‌های پیوسته چون کشیدگی، پیچش، مچاله کردن و خم کردن حفظ شده، اما تحت پارگی یا چسباندن حفظ نمی‌شوند .همانطور که بیان شد بهینه‌یابی توپولوژی یک روش ریاضی است که با برآوردن محدودیت‌های موجود (قیدها) و به حداقل رساندن یک تابع هدف از پیش تعریف شده، توزیع مواد را در یک دامنه طراحی تعریف شده بهینه به دست می‌آورد. با توسعه روش‌های عددی برای طراحی مانند روش المان محدود، بهینه‌یابی توپولوژی نیز گسترش یافت.

راه حل‌های سنتی برای مسائل بهینه‌یابی سازه‌ها در ساختمان‌ها با استفاده از روش جستجوی مستقیم در یک توپولوژی جامد و خالی ایزوتروپیک (ISE) بود. در یک توپولوژی ISE، المان‌ها یا توسط یک ماده ایزوتروپیک مشخص پر می‌شوند یا حاوی هیچ ماده‌ای نیستند. با این حال، به دلیل تعداد زیاد المان‌ها، استفاده از روش‌های جستجوی مستقیم در یک توپولوژی ISE از نظر محاسباتی بسیار گران بود. بنابراین، از دهه ۱۹۸۰، تمرکز اصلی در این زمینه توسعه روش‌های کارآمدتر برای دستیابی به راه حل‌های سریعتر بوده است. در مراجع علمی، چندین روش برای بهینه‌یابی توپولوژی توسعه یافته است. یکی از این روش‌ها رویکرد همگن‌سازی می‌باشد که در آن خصوصیات مختلف مواد در فضا توسط مواد کامپوزیت (مرکب) توصیف می‌شود. روش مبتنی بر همگن‌سازی در بسیاری از مقالات به کار گرفته شده است اما مشکلاتی از قبیل همگرایی به نقاط بهینه محلی و روابط ریاضی نسبتا پیچیده دارد. و به علاوه، امکان ساخت سازه‌های به دست آمده وجود نداشته است زیرا هیچ مقیاس طول مشخصی در ارتباط با ریزساختارها وجود ندارد. با این حال، رویکرد همگن‌سازی برای بهینه‌یابی توپولوژی می‌تواند حدودی را برای عملکرد نظری سازه‌ها فراهم کند. در ادامه، بهینه‌یابی توپولوژی توسط دو استراتژی مشهور به نام‌های سیمپ (SIMP) و روش‌های مبتنی بر سطح- تراز توسعه یافت.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ با کد تخفبف (hash-6698c02cbc5d8) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " بهینه‌یابی توپولوژی - level3.ir | مرحله ۳ " .